Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od jednoosobowych działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zapewnić sobie niezbędne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy medyczne są zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Sprawdź ofertę
Sklep Medyczny Cezal

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu różnych dziedzin, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych firm, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się także produkty polskie, twórcy takich produktów na przykład Poldent lub Chema.
Oferowane produkty jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj niewielki opis oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.